Серіал Нарко: Мексика 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мігель Гальярдо як і будь-яка людина завжди хотів заробляти стільки грошей, щоб більше ніколи ні в чому не потребуватимуть. Але він розумів, що законним способом цього не доб’єшся. Саме тому він починає спершу торгувати травичкою, а потім і перебирається завойовувати нові горизонти. Він розуміє, щоб заробити бажані гроші потрібно постаратися. Завдяки своїм зусиллям він зміг домогтися того, що досить швидко став одним з найвідоміших розповсюджувачів кокаїну в Америці, але на цьому він не збирався зупинятися, у чоловіка були більш грандіозні плани, які він хотів втілити в життя.

Не встигли всі озирнутися як Мігель вийшов на світовий ринок і став мріяти про те, щоб змусити всіх наркодилерів підкорятися йому. Звичайно ж таке більше схоже на мрію, але він не збирався здаватися. Однак своїми діями він приваблює не однодумців, а спецслужби, які мають намір відкрити справжнє полювання на нього і змусити чоловіка пошкодувати про те, що він зв’язався зі злочинністю.

Агент Кікі стає його головним ворогом і саме за їх протистоянням буде спостерігати вся країна. Але хто в кінцевому підсумку вийде переможцем і що буде чекати всіх в цій непростій справі? Серіал Нарко: Мексика 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карло Бернард, Даг Міро
Актори: Алісса Діас, Дієго Луна, Майкл Пенья, Тереса Руїс, Кларк Фріман, Марк Кубр, Андрес Альмейда


загрузка...