У місті з’явився небезпечний маніяк, який діє вкрай грамотно і обережно. Він вбиває людей, не залишаючи доказів і припущень про свою загадкової особистості. Поліція розводить руками, й гадки не маючи, як вийти на слід жорстокого вбивці. Кожне нове злочин — чергова бездоганна робота маніяка, що несе за собою море сліз родичів убитого, сплеск паніки і страху, окутавших кожного міського жителя і ніяких зачіпок для поліцейських. Правоохоронні органи розуміють, що мають справу з розумним і освіченою людиною, вони починають перевіряти будь-якого жителя, що викликають найменшу підозру.

А тим часом головний герой на ім’я Сем теж бажає брати участь в затриманні злочинця, він розповідає матері про те, що мріє, щоб лиходія скоріше зловили і посадили за ґрати. А мати застерігає сина і просить бути обережніше на міських вулицях, адже Сем для неї — відрада і гордість. Хлопчик з дитинства відрізнявся високими інтелектуальними здібностями, завжди був першим у школі, брав участь в наукових конференціях. Любив він і спорт, де теж показував відмінні результати.

З мамою Сем був у ідеальні стосунки, допомагав їй по дому і ніколи не сперечався. Але бідна жінка не здогадувалася, що найбільше її син любив дивитися в очі своїй жертві, перш, ніж позбавити її життя… Серіал Народжений вбивати 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брюс Гудісон
У ролях: Саймон Бабб, Ерл Кейв, Елізабет Коунселл, Річард Койл, Ромола Гарай, Джеймс Грін, Карл Джонсон, Деніел Мейс, Т’Ніа Міллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress