Аня працювала медсестрою і дуже любила допомагати людям. Одного разу в лікарню прийшов новий співробітник Максим – приємний, ввічливий хлопець і між молодими людьми спалахнули взаємні романтичні почуття. Вони почали зустрічатися і незабаром вирішили поєднати долі, побудувати нову сім’ю. Але Віка-давня знайома Максима, без відповіді закохана в нього, не захотіла поступатися простій дівчині. Вона задалася метою боротися і одного разу викликала Аню на розмову, під час якої наказала залишити хлопця. У відповідь вона отримала, звичайно ж, відмову і, вельми розлютившись, заштовхнула дівчину в машину.

Не пам’ятаючи себе від люті, підступна подруга набрала швидкість, не змогла впоратися з керуванням і врізався в інший автомобіль. Пізніше виявилося, що він належав матері Максима, що працює в поліції, і та відразу почала діяти… Віка спробувала втекти, але жінка вирішила провернути аферу – звинуватити в усьому Аню, що знаходиться в несвідомому стані. Вона придумала історію, щоб розлучити закоханих, посадити нещасну дівчину в тюрму.

Максим не повинен був нічого знати і одружитися на віці. Таким був план інтриганок, але чи змогли вони втілити його в реальність і залишитися безкарними? Серіал Настане світанок (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олена Яковлєва
В ролях: Любов Константинова, Олег Гаас, Катерина Семенова, Юлія Амелькін, Ольга Радчук, Артем Позняк, Віталіна Біблів, Ірина Мельник, Віктор Сарайкін, Валентин Томусяк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress