Зовсім недавно Ленні Льюїс закінчила педагогічний коледж і марила про кар’єру рок-музиканта. У неї не вийшло реалізувати мрії, і під натиском батьків Льюїс влаштовується вчителем музики в Академію Вільяма Пенна, яку закінчила місяцями раніше. Опинившись по іншу сторону барикад, викладачка стикається з масою проблем — неслухняні учні не бажають визнавати молоду і недосвідчену вчительку, всерйоз Ленні не сприймають і колеги, які ще вчора були її наставниками. А великі навантаження зовсім не залишають сил і бажання на особисте життя. Але заради улюбленої справи і виплати боргів по кредиту Льюїс готова перемагати втому, терпіти тупість вчителів і витівки молоді.

Витримувати доводиться багато: норовлива молодь щодня придумує нові відмовки і пустощі, директор школи пильно стежить за виконаною роботою Ленні, а недалекий тренер з фізкультури забирає і без того цінний час. Льюїс належить багато чому навчитися, але вона впевнена, все вийде. Сюжетна лінія даної картини зачіпає Академію Вільяма Пенна в дев’яності роки минулого століття. У самому осередку подій опиняються директор Академії Глескотт, тренер Меллор, молода Вчителька Лейні Льюїс і їх винахідливі студенти. У кожній новій серії всі вони здійснюють ексцентричні витівки. Серіал Навчені 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Картина показує ненудні будні Академії, а також особисте життя головних героїв. Дана робота є спін-оффом багатосерійної стрічки «Голдберги». В ній всі значущі події розгорталися у вісімдесяті роки двадцятого століття.

Режисер: Девід Катценберг, Джей Чандрашекхар, Річі Кін
Актори: Тім Медоуз, Брайан Коллен, ЭйДжей Мичалка, Бретт Дір, Israel Johnson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress