Сімейна пара Джун і Оскар вже більше 13 років живуть разом у нудному шлюбі. Їх життя могла б поміститися на одному маленькому уривку листа. Кожен рік з дітьми вони ходять на рибалку і катаються на лижах. Інших розваг у них немає. Вони потрапили в якесь простір, як у фільмі «День бабака» з повторюють елементами своє життя. При цьому ніколи не покидаючи своє улюблене місто. Одного разу дружина починає усвідомлювати, що якщо це продовжиться їх шлюбу може прийти кінець. Вона вмовляє чоловіка разом з сім’єю відправитися на відомий лижний курорт. Там зовсім в іншій обстановці і на природі, жінка сподівалася оживити всіх і врятувати сім’ю від розпаду.

Оскар і Джун є люблячою подружньою парою, яка живе тихим розміреним життям. Одного разу жінка запропонує своєму чоловікові вирушити на гірськолижний курорт, який назавжди змінить їх уклад життя. Вся справа в тому, що ця пара завжди відвідувала лише один будиночок на березі озера, ходила в одні і ті ж ресторани, спілкувалася на нудні одноманітні теми. Фільм Пипець 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І ось, Джун вирішила внести різноманітність у відносини з чоловіком. Він трохи сумнівався в правильності її вчинку, але імена не став. Коли вони прибули на гірськолижну базу, то відразу ж усвідомили, що їхні стосунки доведеться перевірити на міцність.

Режисер: Алан Янг, Мігель Артета, Яніца Браво
Актори: Майя Рудольф Фред АРМІС Кетрін Кінер Ной Роббінс Шерон Омі Кім Вітлі Джулія Ормонд Обба Бабатунде

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress