Серіал Не смій мені говорити Прощай! (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вони з самого раннього дитинства були нерозлучні і вважали, що зможуть пронести свою дружбу через роки. Скромна і тиха Катя захоплюється музикою і професійно грає на піаніно. На відміну від неї Інна є її повною протилежністю, так як сповнена амбіцій. Яскрава, зухвала і знає чого хоче в цьому житті. Їй таємно подобається коханий подруги, молодий лікар Тимофій. Вона не хоче відкриватися подрузі, але її почуття сильніше її, що штовхають противницю на підлі підступності. За допомогою хитрості і обману, дівчині вдається розбити прекрасну пару і розлучити їх.

Засмучена Катя, щоб оговтатися від сварки з коханою людиною, вирішує поїхати жити в інше місто, так як тут їй все нагадує про нього. Там вона знайомиться з чуйним і чуйним хлопцем. Незважаючи на те, що дівчина не любить Володимира, вона переконує себе в тому, що зможе бути щаслива з ним. Тим часом Інна розуміє, що Тимофій ніколи її не полюбить. Серіал Не смій мені говорити Прощай! (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розлучницю це сильно обтяжує, але жіноча гордість не дозволяє їй відпустити від себе чоловіка, заради якого вона пожертвувала надто багатьом. Розлучниця піде на все що завгодно для того, щоб Тимофій не кинув її заради коханої Каті.

Режисер: Олександр Сальников
В ролях: Євгенія Лоза, Дмитро Пчела, Юлія Юрченко, Сергій Векслер, Ірина Новак, Олексій Смолка, Віталій Борисюк, Ольга Сумська


загрузка...