Дженк народився в процвітаючій сім’ї, його батьки володіють харчовою фабрикою, вони показують відмінні перспективи зростання, і можуть собі дозволити відправити сина на навчання в США. Азра також народилася в успішній сім’ї, її батько відомий шашличник, і його дівчинка, слідуючи по стопах батька, пішла в кулінарний бізнес, і вирушила за кордон. Хлопці здобували освіту в одній установі, вони жили в сусідніх блоках, але не були знайомі особисто. Долі було завгодно підлаштувати все таким чином, що, коли студенти на канікулах, вирішили повернутися додому, вони придбали однакові валізи, і в аеропорту, по незнанню, переплутали багаж.

Вже пізніше, герої зрозуміли, яку зробили помилку, і Дженк, як представник сильної половини людства поїхав до Азри, щоб зробити обмін. Тим часом, бабуся дівчини, побачивши, як спілкується молодь, порахувала їх ідеальними партнерами, і для себе вирішила, що докладе всіх своїх зусиль, щоб онука стала дружиною цього заможного чоловіка. Дивно, але з розвитком сюжету, положення, спочатку ворогуючих сторін, а потім закоханих, ставало все більш напруженим. Серіал Не відпускай мою руку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Проти їх спілкування було все, починаючи від батьків і закінчуючи суспільством, але немає нічого міцніше, ніж довіру і пристрасть, а це у героїв предостатньо, і вони напевно не здадуться, оскільки жадають бути разом.

Режисер: Садуллах Селен
В ролях: Альп Навруз, Аліна Боз, Джемре Гюмели, Батухан Экши, Долунай Сойсерт, Сірка Гезлер, Ебру Айкач, Бурак Тамдоган, Ертугрул Постоглу, Хюсейн Авні Даньял

загрузка...