Серіал Не зарікайся 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основні дії кінокартини Не зарікайся відбуваються в столиці України, місті Києві, а також у Криму. Країна не переживає період свого процвітання, навпаки, зараз тут склалася непроста політична ситуація, на території держави ведуться військові дії. Паралельно цьому, Україну наздоганяє і така врахувати, як криза. Найбільш прості і звичайні люди в глибинах своїх душ хочуть тільки одного — щастя людського. Вони сподіваються і щиро вірять в те, що коли-небудь і над їх головами буде мирне небо. Вони хочуть просто любити і жити, знайти щастя. Однак все це — непрості речі.

Головною дійовою особою є приваблива і юна дівчина. Вона відчуває сильні почуття по відношенню до свого обранця. Однак війна руйнує абсолютно все, в їх плани вона ніяк не входила. Молода людина йде воювати, а гарантій на те, що він повернеться з війни, ніхто дати не може. З дня на день йому доведеться спостерігати за тим, як літають кулі. І нікому не відомо, що станеться в майбутньому. Дівчина не здається, продовжуючи вірити в щасливий фінал. Серіал Не зарікайся 1 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона шалено закохана в нього, душі в ньому не чає. Вона мріє про їхнє весілля в найближчому майбутньому і маленьких дітей, батьками яких вони стануть. Але збудеться те, чого їй так сильно хочеться?

Режисер: Сергій Кравець
В ролях: Віталій Салій, Валерія Ходос, Анастасія Блажчук, Федір Гурінець, В’ячеслав Довженко, Костянтин Данилюк, Березня Логачова, Ганна Лебедєва, Валерія Гуляєва, Катерина Варченко


загрузка...