Душевний комедійний ситком «Недолуга навчання» поверне нас в шкільні роки, але тільки от саме вчителі даної школи стають тим каталізатором подій, які по ідеї, повинні були б виходити від учнів. Молодий інфантильний хлопець двадцяти трьох років, Альфі Вікерс, потрапляє на роботу в одну з місцевих шкіл. Як виявилося, середовище проживання для не надто успішного в роботі хлопця дуже навіть підходить. Він легко вливається в колектив, директор школи без розуму від Альфі і намагається у всьому наслідувати клевому хлопцеві, а об’єкт закоханості міс Гуллівер, залишає безліч шляхів для досягнення мети.

Картину псує лише сувора завуч Пиквелл, яка, схоже, ненавидить всіх і все. А в цілому, обстановка в школі весела, непередбачувана, ні на мить не зупиняє свій рух. І якщо сьогодні твій улюблений клас випускається і покидає рідні стіни, то наступний день обов’язково піднесе героям нові сюрпризи і курйози.

Вона педантична і дисциплінована, збирається ввести креоцинизм в освітні програми, і взагалі ідеальна школа для неї — це школа без учнів. Серіал Недолуга навчання 1-3 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Елліот Хегарти, Бен Фуллер, Аль Кемпбелл
В ролях: Джек Бінстед, Метью Хорн, Етан Лоуренс, Кає Олександр, Ніккі Рунэклс, Сара Солемани, Джек Уайтхолл, Чарлі Уэрнэм, Джек Бенс, Мішель Гомес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress