Серіал Ненаситна 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У кожної людини є мета, але мало хто домагається потрібного результату. Наша головна героїня з раннього дитинства мала зайвими кілограмами, і це позначалося на її життя і самопочуття. Над дівчиною постійно всі сміялися і знущалися. І ось одного разу головна героїня приймає рішення розпочати новий образ життя і скинути зайву вагу. Дівчина почала правильно харчуватися і займатися спортом. Незабаром вона перетворилася на чарівну красуню, яку в школі ніхто не дізнавався. Незабаром дівчину помітили продюсери модельного агентства, які запропонували їй стати обличчям нового бренду.

З цього моменту ключова героїня відчула себе по-справжньому красивою і щасливою. Але, незважаючи на її популярність і славу дівчина не забула про своє минуле і про те, хто її ображав і доставляв серйозних проблем. Тепер Петті бажає помститися своїм ворогам і отримати від цього задоволення. Молода дівчина не збирається нікого жаліти, адже коли про неї ніхто не думав, що дівчина відчуває і переживає. Вона придумує план помсти, і наполегливо буде виконувати кожен пункт, насолоджуючись своєю перемогою.

Але одного разу Петті перегляне свою поведінку і ставлення до людей, завдяки одному випадку, який допоможе їй стати добрішими. Серіал Ненаситна 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ендрю Флемінг, Лев Л. Спіро, Меггі Кілі
Актори: Крістофер Горам, Даллас Робертс, Деббі Райан, Кіммі Шилдс, Деніел Кан, Ірен Чои, Джеймс Ластович, Ерінн Вестбрук, Сара Колона, Алісса Мілано


загрузка...