Четвертий сезон продовжує розповідати про закулісні інтриги відомого теле-шоу. Шоу «Холостяк» — напевно одне з найбільш відомих у всьому світі і багато спостерігають за тим, що відбувається на цьому шоу і як дівчата мріють роздобути такого бажаного і завидного нареченого. Однак далеко не просто виявляється стати переможницею і багато готові піти на різні хитрощі, щоб домогтися бажаного. Подивившись на те, що відбувається за межами знімального майданчика і коли камери вимикаються, ми зможемо зрозуміти, на що насправді готові піти всі учасниці заради того, щоб роздобути завидного нареченого і вийти переможницею.

Вони виявляється готові на самі жорстокі вчинки, тільки б все пішло так, як вони хочуть. Їм нічого не варто зіпсувати репутацію іншим і навіть нашкодити. Але з чим доведеться зіткнутися насправді героїням і до чого призведуть всі їх дії? Дійсно вони зможуть отримати завидного обранця такими методами або ж їм доведеться пошкодувати про те, що вони не вирішили діяти по-іншому сценарію? Серіал Нереально / Нереальний холостяк 4 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожна з героїнь пройде через величезну кількість труднощів, але покаже всю сутність учасниць, які тільки думають про перемогу і здається, що нічого людяного у них вже зовсім не залишилося.

Режисер: Пітер О’Фаллон, Ширі Епплбі, Девід Соломон
Актори: Ширі Епплбі, Джеффрі Бауер-Чепман, Бреннан Елліотт, Констанс Зіммер, Крейг Бирко, Женев’єв Бюкнер, Джош Келлі, Донаван Стінсон, Адам Демос, Олексій Воробйов

загрузка...