загрузка...


Євгену звинувачують у вбивстві її кращої подруги. Так молода дівчина опиняється в жіночій колонії. Вийшовши на свободу вона дізнається, що мати не витримала такого життєвого навантаження і злягла в психіатричну лікарню. Розум не витримав, що її улюблена донька стала вбивцею. Квартиру продали і дружині нікуди йти крім, як до старшої сестри. Ірина не в захваті від родички, але все ж завдяки умовлянням її чоловіка дозволяє тимчасово пожити у них. Героїня обіцяє погостювати недовго. Вона хоче влаштуватися на роботу і почати життя з чистого аркуша. Але насамперед їй потрібно розібратися хто її так підставив і хто він — справжній злочинець.

Після довгих років колонії Женя виходить на свободу. Коли її звинуватили у вбивстві кращої подруги, яке вона не скоювала. Дівчина вирішує за всяку ціну знайти справжнього злочинця і покарати його. Однак виявляється так, що на волі їй йти нікуди. Квартиру, в якій вона жила з мамою, продали, а мати засадили в психлікарню. Залишається тільки зведена сестра Ірина, яка не бажає мати з Женею нічого спільного. Але її чоловік Саша, увійшовши в положення дівчини, вирішує не час прихистити її. Серіал Нерідна 1,2,3,4 серія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З перших спроб прояснити ситуацію про вбивство Женя помічає недовіру і Відверті перешкоди з боку Ірини. Вона вважає, що ця справа давно закрита, і ніхто її розслідувати вже не буде. Однак Саша навпаки намагається всіляко допомогти Дружині.

Режисер: Олександр Грабар
Актори: Ерік Абрамович, Ганна Васильєва, Сергій Фролов, Тетяна Казючиц, Антоніна Макарчук, Сергій Мухін, Олексій Смолка, Олександра Сизоненко, Євген Нікітін, Лариса Маршалова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress