загрузка...


Після кількох років висновків Євгенія виходить на свободу. За цей час все змінилося. Мати не витримала, що молодша дочка опинилася в тюремній камері і поступово зійшла з розуму. Старша сестра Ірина навіть чути нічого не бажає про родичку. У неї тепер своє життя і впускати в неї кримінальщину немає ніякого бажання. Чоловік Ірини несподівано встає на бік родички і навіть дозволяє деякий час пожити з ними. Женя обіцяє, що знайде роботу і після першої зарплати покине житлоплощу. Також героїня розраховує дізнатися, хто вбив насправді її подругу, а все, що сталося звернув на неї.

Нехай вона і вельми молода, але життєвого досвіду їй не позичати. Складна доля і гостре бажання відновити колись втрачену справедливість допомагають Дружині не сумувати і стійко переносити всі неприємності. На волі Женя дізнається — її квартира, де вона жила разом з мамою-продана. Мама знаходиться на лікуванні в психіатричній клініці. Зведена сестра Жені-Ірина-не бажає навіть слухати Женю і прямо вказує їй на двері. Але чоловік Ірини, Саша, щиро співчуває і пропонує на час залишитися у них. Серіал Нерідна всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незважаючи на те, що Ірина при всьому цьому люто протестує. Незабаром Женя розповідає Саші та Ірині про свої плани — знайти винного в загибелі подружки. Ірина не вірить в благополучний результат затії і насміхається над Женею.

Режисер: Олександр Грабар
Актори: Ерік Абрамович, Ганна Васильєва, Сергій Фролов, Тетяна Казючиц, Антоніна Макарчук, Сергій Мухін, Олексій Смолка, Олександра Сизоненко, Євген Нікітін, Лариса Маршалова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress