Сем — звичайний, на перший погляд, хлопець вісімнадцяти років, працює в магазині електроніки, однак, придивившись, можна виявити, що хлопець явно з великими труднощами будує відносини з людьми. Насправді у Сема одне з розладів аутистичного спектру. Якщо говорити простою мовою, то у юнака аутизм. Розлади, при яких ставиться цей діагноз, можуть припускати щодо різні проблеми всіляких форм і різної сили впливу на життя, проте всі вони заважають саме соціальної адаптації.

Часом їх можна не помітити, спілкуючись з людиною, та й серед лікарів світу зустрічаються дуже категоричні думки з приводу діагностики таких захворювань і включення окремих з них в даний список. З огляду на все це, можна зрозуміти, яке живеться хлопцеві. Мало того, що йому важко спілкуватися, так ще й навколишні, дізнавшись про її діагноз, просто не знаю, як себе вести. Сему вже 18 років, на хвилиночку, а значить, що йому пора б уже зайнятися пристроєм життя, розібратися в собі і просто стати самостійним. Такий вибір головного героя не випадковий, бо ситуації, в які може потрапити лише людина з проблемами в адаптації, можуть бути дуже важливі для знаходження себе в цьому світі самими звичайними людьми.

Людьми, що втрачають ці дрібні деталі — моменти, які фільму вдасться гіпертрофувати, а урок буде піднесений через створення зв’язку споживача історії з головним героєм. Серіал Нетиповий (1 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сет Гордон, Майкл Патрік Дженн, Джо Кесслер
В ролях: Нік Додані, Дженна Бойд, Джино Монтесінос, Ніна Амері, Тейлор Ф. Бейлі, Арієла Барре, Бріттні Бертьє, Некі Барріс, Бет Керрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress