Сім’я Марії Фуентес не тільки дуже шанована, але і вельми забезпечена. Батько дівчини — дуже відомий суддя, мати має аристократичне коріння. Сама Марія отримала престижну освіту і працює адвокатом в хорошій юридичній конторі. І ось вона несподівано дізнається, що насправді вона не Фуентес за походженням, батьки її усиновили. З’ясовуючи подробиці усиновлення, дівчина дізнається жахливі факти: виявляється, її викрав, коли вона була ще дитиною. А її улюблена сім’я насправді очолює цілий картель, що наживається на торгівлі дітьми.

Марія приходить в лють про те, що дізналася, і збирається розповісти про злочини Фуентесів всьому світу. У неї достатньо фактів, щоб при оприлюдненні просто поховати злочинців. Але у неї нічого не виходить — набили руку в скрывании правди прийомні батьки приймають рішення просто позбутися від непокірної «дочки». Вона тринадцять років проводить у в’язниці, вийшовши звідти вже дорослою жінкою і того ж озлобившись і зачерствілий. Серіал Невідома 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Її єдина мета — помста тим, хто позбавив її справжніх батьків і щасливого майбутнього. Але чи не стане це загибеллю для неї самої, причому загибеллю в першу чергу душевної?

Режисер: Хоан Ногера, Кіко Руїс, Хорхе Торрегросса
Актори: Меган Монтанер, Вероніка Санчес, Мігель Анхель Муньос, Елой Асорін, Фернандо Вальверде, Лідія Бош, Даніель Грао, Хорді Ребельон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress