Серіал Невимовне 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Канада активно протистоїть бурхливій несправедливості. Величезна хвиля гепатиту і ВІЛ руйнує суспільство, перетворюючи в озлоблені і безнадійні особистості. Люди у вісімдесяті не дуже замислювалися про власну гігієну, через що з легкістю траплялися в мережі смертельних недуг. Уряд намагався пригальмувати хвилю негативу. Вакцин і ресурсів запобігти масштабній паніці не вистачало. У буквальному сенсі, багато гинули серед доріг, на вулицях і роботі. Основна проблема, яка сильно вибивала країну, це смертельна нестача крові і відсутності можливості проводити процеси переливання крові. Медикаментів і обладнання не вистачало, а робочий персонал не виносив настільки інтенсивні будні.

Деякі вчені, журналісти і письменники створювали докладні нотатки щодня, щоб довести до багатьох міжнародних організацій правдиві факти. Канадська влада більше дбала про власне благополуччя, ніж про народ. Тому всіма силами перешкоджали виникненню витоків шокуючих новин у всесвітню мережу масової інформації. Серіал Невимовне 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після такого велика частина політиків і керуючих органів не здатні спокійно спасти. За кілька років за той світ було відправлено кілька десятків тисяч хворих. Жахливо, що ніхто про це не заговорить найближчі десятки років.

Режисер: Грегорі Сміт, Роберт С. Купер, Енді Микита
Актори: Шон Дойл, Майкл Шенкс, Камілль Салліван, Сара Уейн Келліс, Девід Льюїс, Керолайн Кейв, Брайан Маркінсон, Амітай Мерморштейн, Лоссен Чемберс, Анна Галвін


загрузка...