Серіал Невипадкові зустрічі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Невипадкові зустрічі» — Новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого опинилася молода жінка Даша. Їй скоро виповнюється тридцять років, і її дуже турбує, що до цього віку їй досі не вдалося знайти свою любов. Вона не відчуває, що знайшла своє місце в житті, реалізувала себе повною мірою. Вона постійно хоче чогось більше, ніж у неї є. Вона дуже талановитий живописець, і до певного моменту її життя було дуже не погано. Її талант став помітний ще в дитинстві. Батьки намагалися розвивати дар дівчинки. Вони наставляли її, допомагали знайти своє призначення в житті.

Дашу завжди заворожувала живопис. Вона видаляла їй багато часу. Вона часом годинами безперервно займалася живописом, забувши про все навколо. Здавалося, що її чекає просто блискуче майбутнє. В цьому ніхто не сумнівався – ні батьки, ні сама Даша. Але незважаючи на це, доля розпорядилася інакше. Невдалий роман багато чого змінив у її житті. Вона дуже любила одного чоловіка, проте стосунки з ним не склалися. Після цього вона повністю втратила натхнення. Вона ніяк не могла зібратися з думками, не могла знайти своє місце. Їй довелося влаштуватися працювати звичайним дизайнером в просте рекламне агентство. Серіал Невипадкові зустрічі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У неї повинна була бути краще життя, але вона нічого не могла з цим вдіяти. Як би вони не старалася, їй не вдається зустріти того самого чоловіка, якому зможе довіритися повністю, з яким захоче провести все життя.

Режисер: Володимир Мельниченко
Актори: Катерина Варченко, Прохор Дубравін, Олена Яблучна, Роман Мацюта, Олексій Тритенко, Єлизавета Травнева, Євфросинія Мельник


загрузка...