Серіал Незаймана Джейн 5 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вихована в строгості латиноамериканської бабусею дівчина не думає про інтимну близькість з чоловічою статтю. Вона дотримується консервативних поглядів, щеплених з дитинства релігійною ріднею. Скромна і благочестива Джейн трепетно ставиться до власної цнотливості і цурається легковажних залицяльників і розгнузданих вечірок. Вона рішуче переконується, що рання сексуальність шкодить подальшому благополуччю і ламає майбутню життєву біографію. Одного разу тиха скромниця записується на плановий медичний огляд. Опинившись в гінекологічному кабінеті, вона стає жертвою штучного осіменіння.

Заробилася неуважна медсестра помилково плутає пацієнток. Не помітивши процедури запліднення, героїня продовжує вести пуританський спосіб життя. Але незабаром на черговому прийомі у гінеколога вона дізнається шокуючу звістку. Серіал Незаймана Джейн 5 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незаймана виявляється вагітною і виношує чужу дитину. Прийшовши в себе від потрясіння, вона вирішує народжувати немовля, відчуваючи невідомі відчуття майбутньої матері.

Режисер: Мелані Мейрон, Ута Брізвітц, Бред Сілберлінг
Актори: Джина Родрігез, Джастін Бальдоні, Бретт Дір, Яра Мартінес, Івонн Колл, Яель Гробглас, Прісцилла Барнс, Андреа Наведіть, Ентоні Мендес, Хайме Каміль


загрузка...