Ця картина стала предметом спільно виробництва кінодіячів відразу трьох держав, Бельгії, Франції та Іспанії. Сюжет картини досить трагічний і насичений багатим спектром кримінальних історій. Однак навіть в такому хитросплетінні історій і сюжетів тут відведено чимале місце і романтичним моментам з життя головних героїв. Якою б важкою і проблемної не було життя, ніхто з людей розумних не може обійтися без цього прекрасного і великого явища, як любов. Основним персонажем сюжету став зовсім молодий хлопець серфер на ім’я Нік. Деякий час тому він приїхав в далеку Колумбію, щоб погостювати у свого брата, якого не бачив тривалий час.

Але чудовий клімат даної місцевості і чарівні краси океану розташовують до романтичних почуттів. Не оминули вони і Ніка. Саме тут, на березі океану він зустрів свою любов в особі прекрасної дівчини Марії. Хлопець закохався з першого погляду і почуття ці були справжніми, а не тимчасовою курортною розвагою. Його радості не було меж, коли і Марія відповіла йому взаємністю. В один з вечорів дівчина запропонувала Ніку познайомитися з її дядьком, який був їй замість батька і ростив дівчину з самого раннього віку. Серіал Незнайомці 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але зустріч виявилася більш ніж сумною, тому що цей самий дядько виявився закінченим покидьком і відморозком. Він був не тільки лідером найбільшої в регіоні бандитського угрупування, але і наркоторговцем, що постачають пекельним зіллям більшу частину земної кулі.

Режисер: Пол Ендрю Уїльямс
Актори: Джон Сімм, Ентоні Чау-Санг Вонг, Кеті Люнг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress