Серіал Ні кроку назад! всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Протягом військових дій вони брали активну участь у них. Одні йшли в бій з ворогами, боролися за батьківщину. Інші — допомагали пораненим. Незважаючи на непростий період, у кожної дівчини були свої мрії, плани, цілі. Вони хотіли сім’ї, домашнього затишку, спокою. Ось тільки жорстока війна внесла корективи в долі молодих осіб. Вони повинні були виконувати свій обов’язок, йти до самого кінця. У одних війна відібрала молодість, У інших і зовсім-життя! Вони залишилися без рідних, без близьких, друзів, але віра в краще не покидала їх. Дівчата не здавалися, не опускали руки, йшли тільки вперед. Вони розуміли, що повинні це робити, інакше бути не може.

Бажання захистити країну понад усе. Як би там не було, але запорука перемоги в тому, щоб в боротьбі брав участь кожна людина, неважливо, чоловічої або жіночої він статі. Довелося залишити всі мрії, віддавати всі сили на боротьбу із загарбниками. Головні героїні серіалу — дівчата, які жертвували і віддавали найдорожче — життя — заради перемоги! У період війни не було часу думати про особисте щастя. Але, все ж, дівчата закохувалися, сподівалися, що все буде! Серіал Ні кроку назад! всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ніхто не був упевнений, що переживе війну. Їх готували до війни. Кожній довелося пройти серйозну стрімку підготовку. Вони слухають лекції, проходять практику, а після їх відправляють на поле бою. Найголовніше, що кожна виявилася тут за власним бажанням.

Режисер: Дмитро Сорокін, Георгій Фероренко
Актори: Валентина Попова (VII), Гела Месхі, Марія Шукшина, Федір Гуринець, Анастасія Зюркалова, Шорена Шонія, Тамара Миронова, Себастьян Антон, Алена Медведєва (II), Марина Піддубна, Світлана Косолапова


загрузка...