загрузка...


Вечір, тиша, відсутність активних дій, рутина — так проходить служба 2-х фахівців детективного відділу Ніка Каллена і Джадда Толбека. Партнери по роботі давно звикли до неспішним бесідам на різні теми і рідкісним діалогам з операторами Фатимой і Дженіс, що займаються їх під час тривалих засідок. Один з вечорів нескінченних чувань в автомобілі порушує незвичне подія. В районі їх спостереження намічається спеціальна операція по затриманню ділків наркотичного бізнесу.

Детективи активно включаються в те, що відбувається подія. Але все з самого початку йде не так. В гущавині поліцейських дій виявляються двоє мексиканця, що копають поруч тунель. Дует передбачуваних злочинців поводиться вкрай дивно, в загальній плутанині беруть участь ще парочка кур’єрів, роль яких поки не зовсім зрозуміла.

Ніку Каллена і Джадду Толбеку треба все розставити по своїх місцях і домогтися успішного завершення розпочатої спец операції. А головним помічників в роботі напарників стане їх добре почуття гумору і вміння підтримувати товариша в будь-якої неординарної ситуації. Серіал Нічого не відбувається / Ніякої активності 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Трент О’Доннелл
У ролях: Патрік Браммелл, Тім Медоуз, Вілл Феррелл, Джессі Племонс, Емі Седаріс, Суніта Мані, МакКензі Девіс, Джейк Джонсон, Артуро Кастро, Адріан Мартінес, Дж.К. Сіммонс, Бріджет Еверетт

загрузка...