Епоха суворих дев’яностих. Звалився звичний уклад життя, залишивши населення багатомільйонної країни наодинці з бідністю і невирішеними проблемами. Молодий хлопець знайомиться з красивою дівчиною. Між ними починається бурхливий роман. Окрилені ніжністю і любов’ю, Підлітки немов випали з просторово-часового пласта. Вони не хотіли повертатися до жорстокої реальності. Але головним героям не судилося бути разом через соціальну нерівність. Він народився в бідній родині, тоді як його кохана в багатій. Впливові батьки відмовилися від знайомства з юнаком, вважаючи його негідником і пройдисвітом.

Вони будували підступи, організовували підстави, аби розлучити закоханих. Однак їхні спроби зганьбити чесного хлопця закінчувалися провалом. Поки вони не вдалися до фізичної розправи. Їм судилося зустрітися через двадцять років. У кожного з них вже є друга половинка, проте наявність сімей не стало для них перешкодою. Серіал Ніщо не трапляється двічі всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зовсім випадково вони зустрічаються, і в них розгорається колишня пристрасть. Одна маленька іскра здатна влаштувати справжню пожежу. Коханці продовжують бачитися в затишних місцях, але зробити усвідомлений вибір стає все складніше.

Режисер: Оксана Байрак
В ролях: Максим Дрозд, Антон Батиров, Надія Мейхер-Грановська, Тетяна Васильєва, Ірина Єфремова, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк, Володимир Гладкий

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress