Серіал Нижній поверх 2 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дуже часто в сучасному метушливому світі перед людиною постає вибір: блискуча кар’єра або сім’я і любов? Герою захоплюючого серіалу «Нижній поверх» «пощастило» стати на подібному життєвому роздоріжжі. Будучи цілком успішним молодим банкіром, він трудиться на одну банківську корпорацію свого міста. Його талант «заробляти великі гроші» обіцяє йому швидке просування по кар’єрних сходах. Буквально ще трохи колишнього спокійного існування, і він зможе змістити свого самого головного начальника. Нічого крім нещасливої роботи немає в житті молодого чоловіка.

І лише одна корпоративна тусовка щось видозмінює в його свідомості. Зустрів там мила дівчина, в яку герой миттєво закохується, виявляється служить адміністративно-господарського відділу його улюбленого банку. Він розуміє, що готовий вже і до сім’ї, і до діточок, готовий взяти на себе відповідальність чоловіка і «крокувати» по життю вже удвох. Ось тільки щастя ніколи не буває занадто багато. Буквально з наступного ж дня у перспективного перш працівника починаються проблеми з коханим босом.

А красуня, з якою вже «видніється» щасливе спільне життя, виявляється навантаженою цілим «валізою» проблем, де однією з найбільш складних є її колишній бойфренд. Серіал Нижній поверх 2 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гейл Манкусо, Філ Льюїс, Джоді Марголін
В ролях: Скайлар Естін, Брига Хилэн, Рорі Сковел, Рене Губі, Джеймс Ерл, Джон К. Макгінлі, Алексіс Неп, Емілі Хеллер, Bryce McBratnie, Ганна Кемп


загрузка...