Поліцейський світ, як і будь-який інший, має своїх героїв, своїх знедолених, своїх жертв. Незважаючи на те, що люди, покликані захищати закон, досить часто самі виходять за його рамки. Два детектива з Единбурзької поліції перебувають у досить скрутному становищі. Їм необхідно терміново позбавитися від тіла свого колеги по роботі, якого вони зрадили смерті. Не знайшовши нічого кращого, поліцейські-вбивці імітують самогубство, посадивши мерця за кермо автомобіля, столкнувши його у воду.

Здавалося, справу зроблено, але через деякий час машину витягують з водойми, виявивши в ній, крім мертвого співробітника правоохоронних органів ще один труп у багажнику. Хто це — встановити досить важко, оскільки тіла відсутні кінцівки і голова. Серіал Низьке зимове сонце 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зрозуміло, починається затяжний поліцейське розслідування за фактом подвійного вбивства, яке відкриє застарілі виразки корупції, здирництва, посадового підроблення та іншого бруду, так як на іншій стороні будуть честь, вірність принесеної присяги, службовий обов’язок і пам’ять про дружній клятві.

Режисер: Ернест Р. Дікерсон, Сем Міллер, Ендрю Бернштейн
В ролях: Марк Стронг, Ленні Джеймс, Джеймс Рэнсон, Спрэг Грэйден, Афіна Карканис, Рубен Сантьяго-Хадсон, Девід Костабайл, Біллі Лаш, Нікола Шкрели, Джозеф Катрейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress