Серіал Нульовий цикл всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Марина і Вадим — щаслива сімейна пара, але, для повноцінного щастя їм не вистачає дитини. Протягом тривалого часу головні герої намагалися зачати малюка, але, вжиті спроби так і не принесли бажаного результату. А до сорокарічного віку Марині і зовсім поставили страшний для неї діагноз — безпліддя. А ось її рідна сестричка на ім’я Світлана змогла стати матір’ю, але, вона не бажала народжувати малюка. Зараз вона планує відмовитися від милої дівчинки, і головна героїня вирішує скористатися ситуацією. Вона збирається взяти опіку над племінницею, і стати для неї хорошою матір’ю. Пройшовши через бюрократичне пекло їй вдалося оформити необхідні документи і удочерити дитину.

Але от Вадим був не в захваті від подібного рішення дружини. І по закінченню певного часу з моменту появи дитини в сім’ї він зважився розірвати шлюб з Мариною. Як виявилося він завів молоденьку коханку і збирається на ній одружитися, тому що вона чекає від нього дитину. З цією дівчиною в Вадима буде рідна дитина, і він не горить бажанням виховувати прийомну дівчину. Але Марина стойко перенесла даний удар і продовжила виховувати маленьку Соню. А через 2 роки їй вдалося зустріти іншого чоловіка і влаштуватися на престижну роботу.

У цьому момент в її життя знову втручається сестра. За минулий час вона усвідомила, що готова стати матір’ю і зайнятися вихованням рідної дочки. Серіал Нульовий цикл всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Сілкін
В ролях: Ксенія Лаврова-Глінка, Олександр Кобзар, Ігор Ботвін, Олена Турбал, Оксана Жданова, Світлана Прус, Олександр Ярема, Сергій Кияшко


загрузка...