загрузка...


Дитячий психолог Майкл Пейнтер багато років тому покинув рідне місто, щоб стати високопрофесійним фахівцем і забути моторошні події минулого. Час все лікує. З роками пішли спогади, налагодилося життя, здійснилися мрії. Майкл закінчив університет, став шановним психологом серед батьків і колег клініки. Одного разу прийом маленького пацієнта нагадав доктору про давно забуті події. У дитинстві він став свідком незрозумілого зникнення свого брата-близнюка Едді. Водночас таємниче зникли ще четверо дітей. Пояснити подію і знайти винуватців викрадення не вдалося.

Через багато років Майкл вирішує повернутися в рідне місто і зайнятися розслідуванням зникнення брата і дітей. За допомогою психолог звертається до давнього друга Гері, який став шерифом. Емі, молода помічниця поліцейського, знаходить дивний зв’язок між пропажею дітей і Телевізійною передачею для дітей. У 80-их роках розважальне шоу транслювалося саме в дні пропажі малюків.

Розслідування турбує місцевих жителів, які вірять у причетність до давньої трагедії містичних сил. Незабаром кошмар накриває спокійне містечко. Серіал Нульовий канал 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крейг Уилльям МакНейлл
Актори: Наталі Браун, Фіона Шоу, Кассандра Консільо, Лука Війясіс, Ліем Маршан, Шон Бенсон, Луїза Д’Олівера, Кінен Леманн, Ебігейл Пнёвскі, Пол Шнайдер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress