Серіал О, моя Венера 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кім Хо народився і виріс у досить заможній родині і міг дозволити собі витрачати час на розваги. Але все хороше має властивість закінчуватися. Молодий чоловік отримав травму, наслідки якої даються взнаки досі. Ця подія змінила все життя хлопця, він вирішив стати більш самостійним і піти працювати. Так він і став тренером в одному з фітнес – центрів. У милої Кан Чжу зовсім інші клопоти, робота, це все, чим вона може займатися. В її маленькій родині постійно трапляються всілякі неприємності. Вони сиплються на голову бідолашної, як з рогу достатку, а щоб їх «розрулювати» потрібні гроші.

Ось вона і проводить в офісі адвокатської компанії все свій час. Про відпочинок, або похід в перукарню, їй залишається тільки мріяти. Але, одного разу, наші герої зустрінуться і дадуть один одному шанс на щастя. Адвокат Кан Ин Чжу, коли була справжньою красунею, популярною у хлопців. Зараз їй трохи за тридцять і в неї зовсім немає часу на себе, дівчина розповніла і перестала бути такою ж привабливою, як раніше. З-за цього її наречений знайшов собі іншу жінку, залишивши бідоласі розбите серце. Волею випадку Ин Чжу зустрічає фітнес-тренера Кім Ен Хо, багатого, успішного і популярного у зарубіжних знаменитостей. Серіал О, моя Венера 1 сезон 2015 дивитися в хорошій якості.

Не дивлячись на те, що від заможних клієнтів у нього немає відбою, молода людина повертається на батьківщину. Так вони і познайомилися, Ен Хо вирішує допомогти Ин Чжу і збирається зробити з неї справжню Венеру.

Режисер: Кім Хен-сік, Чи На-джон
В ролях: З Джі-соп, Щин Хв-а, Чон Ге-ун, Ю Ін-ен, Пан Хе-джон, Чхве Іль-хва, Чин Ген, Кім Джон-тхе, Сон Хун, Чо Ин-джі


загрузка...