Серіал Обитель Анубіса 3 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


18-річна школярка Ніна Мартін, покинувши рідні Сполучені Штати, перебирається на навчання в одну з відокремлених англійських шкіл, де через лічені дні після її приїзду раптово пропадає студентка Джой Мерсер. Загадкове зникнення дівчини, не на жарт налякала решти учнів, що вже незабаром починають пов’язувати з появою в школі Ніни. У причетності до події її починає підозрювати і найкраща подруга зниклої Джой, Патрісія Вільямсон, що серйозно ускладнює і без того далекі від досконалості взаємини нової учениці з однолітками.

Все ж, крім ворогів у Ніни, з’являється і друг Фабіан Раттер, всіляко намагається підтримувати її в цій непростій ситуації. Хвилювання через випадок з Джой Мерсер посилюється ще більше, коли на шкільному дзеркалі таємничим чином з’являється страшне повідомлення з проханням про допомогу, підписану зниклої дівчиною.

Що ж насправді сталося з ученицею, і хто в цьому замішаний? Містичний серіал «Обитель Анубіса» відповість на всі питання… Серіал Обитель Анубіса 3 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Хоупвелл, Анджело Абела, Тому Пул
В ролях: Алекс Сойєр, Юджин Саймон, Бред Кевена, Джейд Ремсі, Тесі Дхенрадж, Френсіс Маджі, Ана Мулвой-Тен, Пол Ентоні-Барбер, Міна Анвар, Наталія Рамос


загрузка...