Серіал Обложені 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після грандіозного відкриття Христофора Колумба в Південну Америку вирушили численні загони конкістадорів. Вони безжально винищували місцеве населення, захоплюючи багаті золотом території. Для збереження контролю над окупованими районами іспанські солдати будували потужні форти, які були форпостами колонізаторів. Ці укріплення піддавалися постійним нападам індіанців, які бажали просто повернути рідні землі. Гарнізон однією з таких фортець, розташованої на території сучасного Чилі, ніс свою службу без особливих пригод. Але, одного разу, мешканці форту були оточені численними воїнами місцевих племен.

На території споруди знаходилися також сім’ї його захисників. Викликати підмогу не було ніякої можливості, послані гінці незмінно потрапляли в руки індіанців і гинули. Три роки п’ятсот сміливців виконували свій обов’язок, вже змирившись з тим, що доведеться загинути.

Крім постійних сутичок з облягають, герої терпіли голод, спрагу й інші труднощі. Дізнатися про подальшу долю цих непохитних людей можна буде, вирішивши дивитися онлайн серіал «Обложені 2 сезон» 2018 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Режисер: Ніколас Акуна, Ріккардо Габриелли Р., Альваро Куріель
Актори: Бенхамін Вікунья, Андрес Парра, Марімар Вега, Рікардо Абарка, Макарена Ачага, Марлон Морено, Гастон Сальгадо


загрузка...