Брехня… Це, мабуть, одна з найбільш частих супутниць сучасної людини. У компанії з цієї особливої багато хто з нас відчувають себе більш комфортно, впевнено і зухвало. Але із-за неї руйнуються шлюби, припиняються ділові і дружні стосунки, руйнуються щирі почуття. Має брехня право на існування в нашому суспільстві та в світі? Доктор Лайтман стверджує, що кожен з нас оточений брехунами, сам собою представляючи такого ж ошуканця, якому нічого не варто просто збрехати на будь-яку тему. Наш герой готовий надати докази своєї правоти.

Для цього йому потрібно хвилинне спілкування з конкретними людьми, щоб вивести їх на чисту воду в розмові. Наш персонаж є чудовим читцем по особам, дешифровщиком жестів, він вміє читати послання на різних мовах. Навіть найменші знаки не сховаються від уваги Лайтмана, готового виставити будь брехуном. Він по-справжньому талановита в тому, як йому вдається бачити ці нюанси в рухах, жестах або в зірвалися з губ словах. Потрійна брехня лише у десятихвилинному інтервалі — це те, що притаманне всім нам. Такі дані статистики, яким доводиться вірити. Серіал Обмани мене 3 сезон (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У фільмі доктор Лайтман буде за допомогою бездоганного інструменту, називається брехнею, рятувати невинних від тюремного ув’язнення і вказувати на реальних злочинців, яким місце виключно за ґратами.

Режисер: Деніел Сакхайм, Майкл Цинберг, Ваган Мусекян
В ролях: Тім Рот, Келлі Вільямс, Брендан П. Хайнс, Моніка Реймунд, Хейлі МакФарланд, Мекхай Файфер, Крістен Аріза, Монік Кернен, Дженніфер Марсала, Дженніфер Білз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress