Серіал Обмани себе (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі подій виявляється талановитий художник і професійний злодюжка. Він отримує замовлення від старого колекціонера на картину великого майстра Шагала. Андрій прекрасно справляється зі своєю роботою, замінює свою підробку на оригінал і привозить старому. Той у свою чергу щедро його нагороджує. Місцеві кримінальні авторитети просікли цю інформацію і натякнули йому запропонувати поділитися з ними грошима. Але жваво використовуючи свій розум швидко відірвався від них. Бандити в гніві, що простий хлопець їх тримає за лохів і влаштовують на нього полювання.

Але герой також дізнається, що поліція йде по його сліду. Вирішивши розкопати ближче, що стражі закону на нього накопали, він переодягається в жінку. Точніше в легендарну мадам розшуку Віру Левандовскую. У відділі він знайомиться з оперативником Катею і закохується. Вдень він старенька, а ввечері чоловік, який призначає побачення Катерині.

І все йшло добре, поки він не побачив справжню Левандовскую наближує в поліцейську ділянку. Потрібен новий план або він втратить свою любов! Серіал Обмани себе (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тарас Дудар
В ролях: Роза Хайрулліна, Павло Баршак, Катя Тишкевич, Валентин Томусяк, Михайло Кукуюк


загрузка...