Серіал Одного разу в казці 8 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Емма вже й не сподівалася, що колись зможе побачити свого сина, який так давно загубився. Жінка довго не могла змиритися з цією втратою, коли вона нарешті переконала себе, що її милий ніколи не повернеться, він не тільки дає про себе знати, але й розповідає дивовижну історію, в якій розповів їй про неймовірному світі, повному чудес. Емма навіть не повірила в те, що таке насправді існує, але дуже скоро їй самій доводиться відправитися туди, для того, щоб допомогти жителям позбутися від насувається на них загрози. Дівчина і уявити не могла, наскільки все серйозно і як небезпечно може бути в тих краях.

Завдяки Еммі тоді казковий світ був врятований, але пройшло не мало років і тепер настав час Генрі згадати про тому світі, який він повинен був захистити. Його дочка, яку він уже не сподівався більше ніколи побачити повертається і чоловіка переносить у дивовижний місто, де йому належить обзавестися новими друзями і постаратися допомогти жителям позбутися усіх проблем, з якими вони зіткнулися. Тільки чи вийде у Генрі зробити хоч щось?

Чи він достатньо сильний і зможе з усім впоратися? Правильно жителі вчинили, що свого часу саме його вибрали в якості свого спасителя, або ж це було помилкою? Серіал Одного разу в казці 8 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ральф Хемекер, Рон Андервуд, Дін Уайт
В ролях: Дженніфер Моррісон, Джінніфер Гудвін, Лана Паррия, Джошуа Даллас, Джаред Гілмор, Роберт Карлайл, Рафаель Сбардж, Емілі де Рэвин, Колін о’донохью, Ребекка Мэдер


загрузка...