Серіал Одного разу вночі 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжетна лінія серіалу розгортається навколо молодого пакистанця по імені Назір Хан. Зараз він живе в Америці. Більше всього на світі хлопцю подобається весело проводити час в різних нічних клубах, на вечірках, знайомитися з привабливими дівчатами. Він ніколи не замислювався про серйозне способі життя. Але одна ніч повністю змінила самого хлопця і всі його погляди на життя. Назір готовий цінувати свій час, життя, тільки б дати йому шанс. Все почалося в черговому нічному клубі. Він знайомиться з чарівною, милою дівчиною. Трохи випивши, вони відправляються в номер готелю.

Там, у великій пристрасті, вони проводять цілу ніч. З самого ранку Назіра Хана чекав пренеприятный сюрприз – дівчина мертва, а її тіло знаходиться на ньому. Природно, він стає головним підозрюваним у вбивстві. Мало хто з американських юристів погоджувався допомогти хлопцеві, пакистанця за походженням, допомогти в цій справі. Однак, знайшовся адвокат, який готовий боротися за справедливість. А це буде не легко, адже поки в справі все більше і більше питань.

Якщо Назір дівчину не вбивав, то хто тоді? Чи вдасться йому докопатися до істини? А може це він, адже про минулої ночі хлопець взагалі нічого не пам’ятає? Серіал Одного разу вночі 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Зеллиан, Джеймс Марш
В ролях: Пурна Джаганнатан, Сіам М. Лафи, Джон Туртурро, Девід Чен, Амара Каран, Реджинальд Барнс, Кріс Брайант, Ксав’єр Кадо, Лорд Джамар, Крістофер Жиро


загрузка...