Серіал Офіс 1-9 сезон (2005) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Працювати в офісі і виконувати рутинну роботу — скоріше простий збіг обставин, ніж просто обов’язок. Цим важко кого-небудь здивувати. Але якщо додати хороший акторський склад, чудовий сценарій і розбавити робочі будні досить прийнятними жартами, — вийде досить таки цікавий серіал. Саме так і вчинила керівництво NBC. У серіалі «Офіс» мова піде про простих будні простий компанії з продажу паперової продукції. Мало того, що робота, м’яко кажучи, нудна, так ще й начальник, вважаючи себе «душею» компанії, що постійно веде себе як ідіот.

Але на тлі буденності, з якої, швидше за все, стикався кожен з нас, «Офіс» затягує. Після перегляду декількох серій починаєш розуміти життєві позиції героїв, співпереживати і радіти разом з ними, потрапляючи при цьому в безглузді ситуації і черпаючи з них безліч позитивних емоцій. З’являється якась прихильність і бажання дізнатися, що ж буде далі.

А для цього потрібно просто продовжувати перегляд серіалу, який не залишить вас байдужим. І не важливо наскільки тісний вам офісна тема. Серіал Офіс 1-9 сезон (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Підлогу Фіг, Рендолл Айнхорн, Кен Куопис
В ролях: Стів Карелл, Рейн Вілсон, Джон Красінскі, Дженна Фішер, Ед Хелмс, Анджела Кінсі, Мінді Кейлинг, Б. Дж. Новак, Крейг Робінсон, Еллі Кемпер


загрузка...