«Олівер Твіст» — ще одна екранна версія знаменитого роману про маленькому лондонському волоцюгу, представлена Романом Поланскі. Середина XIX століття. В работном будинку неподалік від Лондона живе хлопчисько Олівер Твіст, сирота, який не пам’ятає батьків. За непокірний поведінка – прохання додаткової ложки каші – піклувальник вирішує віддати маленького героя в підмайстри, спочатку до «жахливого» сажотрус, а після – в контору трунаря. Побившись з учнями свого патрона, Олівер втече в Лондон, який здасться юному скитальцу не казкової столицею, а містом нетрів, тісних вуличок і брудних кубел.

У Лондоні хлопчина потрапить в банду малолітніх злодіїв, яких спритний злодій Доджер натаскує витягати у роззяв хустки, годинник і гаманці. Співтовариством вуличних злочинців керує старий лис Феджин, підступний і досвідчений шахрай, виявляє «доброту» до волоцюжку.

Доля Олівера, заплутавшего у злодійських притонах, здається, вирішена, проте сумна подія у книжковій крамниці несподівано змінює життя початківця злодюжки. Серіал Олівер Твіст 1 сезон (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Коки Гидройч
В ролях: Вільям Міллер, Адам Арнольд, Ryan Barr, Коннор Кэчпоул, Морвен Крісті, Едвард Фокс, Том Харді, Сара Ланкашир, Софі Оконедо, Джуліан Райнд-Татт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress