Серіал Опер за викликом 4 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Артем Трофимов-капітан правоохоронних органів, і в роботі звик дотримуватися нестандартного підходу. Його особисті прийоми оперативника рідко збігаються із загальновстановленими нормами, більш того, суперечать всім приписам на службі. Молода людина, час від часу, вступає в конфлікт із законодавством, що може загрожувати краху кар’єри. Але його не особливо хвилює це, так як, у своїй діяльності він завжди домагався поставлених цілей, а злочинці обов’язково опинялися за гратами. Начальство, спостерігаючи за успіхами оперативника, намагається не помічати окремих інцидентів, прощаючи йому всі порушення.

Адже, при сьогоднішній обстановці, плідна робота набагато важливіше беззаперечних виконань правил. Колеги давно звикли до неординарності Трофімова і намагаються якось співпрацювати з ним, вибудовувати відносини. Вони завжди пам’ятають, що треба працювати на спільну мету, досягати кінцевого результату в будь-яких умовах. Хлопці готові ризикувати життями заради забезпечення безпеки громадянам, розуміючи, що важливу роль відіграють взаємини в команді. Серіал Опер за викликом 4 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поточна операція полягала в тому, щоб проникнути в злочинну групу і ця місія призначалася для Артема. Йому вдалося потрапити туди і спочатку все йшло ідеально, ніхто нічого не підозрював.

Режисер: Тарас Ткаченко
В ролях: Павло Вишняков, Слава Красовська, Артем Мартинишин, Олександр Пожарський, Олександр Ігнатуша, Валентина Іщенко, Василь Чорношкур, Іван Залуський, Дмитро Гаврилов, Ася Біла


загрузка...