У центрі захоплюючого сюжету знаходиться команда, що розсікає космічний простір на величезній кораблі, що називається «Орвілл». Екіпаж складається не тільки з простих людей, але і з істот, які є представниками інопланетних рас. Унікальне літаюче судно знаходиться під керівництвом Флоту Землі. Основною метою головних героїв є наукова діяльність, присвячена різноманітним дослідженням. Головні персонажі постійно стикаються з неймовірними подіями і несподіваними пригодами, якими переповнений незвіданий космос.

Крім основної місії хлопці регулярно дозволяють прості побутові труднощі, з якими зустрічаються всі, хто працює у великому колективі. Різні негаразди відбуваються навіть на гігантському шатлі, що мчить з дикою швидкістю по всесвіту. Начальник незвичайної компанії – досвідчений фахівець Ед Мерсер. Цей чоловік у недалекому минулому зіткнувся з неприємним розлученням, тому в момент отримання нової роботи, він зрадів, що зможе нарешті відволіктися від гнітючих думок.

Але його радість була нетривалою, так як боси відправили з Мерсером його колишню дружину – не менш талановитого і розумного вченого. Серіал Орвілл 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Кассар, Джемі Беббіт, Сет МакФарлейн
Актори: Сет МакФарлейн, Едріанн Палікі, Penny Johnson Jerald, Скотт Граймз, Пітер Макон, Гельстон Сейдж, Mark Jackson, Ларрі Джо Кемпбелл, Чад Л. Коулмен, Норм МакДональд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress