Ще зовсім нещодавно Девід брав активну участь у військових діях відбуваються в Афганістані. Зараз він повернувся в Лондон до мирного життя. По правді, це життя складно назвати такою, оскільки він приступив до нової роботи, яка є під стати попередньої. Девід працює в особливому відділі поліції, що займаються різними надзвичайними ситуаціями. В Англії 1 жовтня назрівав масштабний теракт, але наш герой зумів його не допустити. Чоловік зміг відмовити смертника від своєї мети, так як прекрасно усвідомлював, що багато хто з подібних йому надто схильні урядовому навіюванню.

За порятунок численних життів громадян Девіду дають підвищення. Тепер він буде займатися охороною високопоставленого міністра. Джулія, той самий міністр, на даний момент знаходиться в епіцентрі подій, так як вона є прихильником радикальних поглядів щодо передбачуваних терористів. Жінка виступає за проведення військових операцій у всіх ворожих державах. Серіал Особистий охоронець 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Девід стоїть перед вибором: до останньої краплі крові оберігати об’єкт або ж знищити того, за кого була зруйнована вся його життя. З-за військових дій Бадд трохи не позбувся подружжя і дуже рідко спілкується зі своїми дітьми.

Режисер: Томас Вінсент, Джон Стрікленд
Актори: Стюарт Боуман, Том Брук, Клер-Луїс Кордуелл, Вінсент Франклін, Ніколас Глівс, Кілі Хоуз, Піппа Хейвуд, Стефані Хаям, Річард Медден, Джина МакКі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress