У морських водах неподалік від Антарктиди військовий корабель Військово-морських Сил Америки «Дью» проводить таємну операцію, яку їм доручив керівництво держави. Ось тільки про те, що в дійсності робить цей корабель поблизу Антарктиди, знали лише окремі члени екіпажу. На борту «Дью» також знаходилося група найкращих вчених, які повинні провести на цій території деякі дослідження, але які конкретно ніхто не знав. Через деякий час відбувається надзвичайна подія, яка шокує всіх членів екіпажу.

Під час того, як вчені проводили чергове дослідження на величезній крижині, на есмінець напала невідома сила, і військовим лише дивом вдалося відбити цей напад. Командир «Дью» вирішив з’ясувати все у свого начальства, і те, що він дізнався, стало для нього справжнім ударом. Як виявляється рівно сім місяців, саме в той час коли їх корабель відправили в плавання, на території Каїра був виявлений невідомий смертоносний вірус, який поширювався просто блискавично, тому було прийнято рішення негайно розробити протиотруту. За цю роботу в серіалі «Останній корабель 3 сезон» взялася доктор Скотт, і її разом з екіпажем есмінця відправляють до Антарктиди, щоб вона там зі своїми колегами могла спокійно розробити антивірус.

Те напад, яке було абсолютно на екіпаж, було якраз таки через доктора Скотт, адже ці сили не хочуть, щоб вона довела до кінця свою справу. Чим же завершиться це нерівне протистояння? Серіал Останній корабель 4 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Кетлман, Джек Бендер, Пол Холахан
У ролях: Рона Мітра, Ерік Дейн, Адам Болдуін, Міхаелла МакМанус, Тревіс Ван Вінкл, Marissa Neitling, Чарльз Парнелл, Христина Елмор, Джоко Сімс, Джон Пайпер-Фергюсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress