Серіал Останній корабель 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людство несподівано зіткнулися з жахливим вірусом, який поширюється з неймовірною швидкістю. Дивна хвороба несе за собою величезну кількість смертей, вже загинуло близько вісімдесяти відсотків усіх жителів планети. Страшна трагедія сталася настільки стрімко, що моряки, які перебувають у цей момент у далекому плаванні з антарктичних просторів і не мали зв’язки із сушею кілька місяців, були шоковані несподіваною новиною. Все з’ясувалося в момент, коли мореплавці повернулися до берегів, але зіткнулися з відкритим вогнем.

Незабаром стало зрозуміло, що справжньою метою стріляючих були не всі члени екіпажу, а доктор Скотт – жінка, яка виконувала секретне доручення. Саме її півроку тому доручили розробити особливе ліки, здатне позбавити від захворювання, який зародився в Каїрі. Поки дослідниця подорожувала по морях, страшна недуга поширився по всій земній кулі і перетворилася на стихійне лихо. Тепер героїні доводиться сподіватися тільки на сприяння її команди.

Тільки від їх злагоджених дій і беззастережної взаємодопомоги залежатиме позитивний результат операції і доля землян, які сподіваються вижити. Серіал Останній корабель 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Холахан, Джек Бендер
В ролях: Ерік Дейн, Адам Болдуін, Чарльз Парнелл, Тревіс Ван Винкл, Марісса Нейтлинг, Христина Елмор, Joko Сімс, Кевін Майкл Мартін, Michael Curran-Dorsano, Максиміліано Ернандес


загрузка...