Олексій завжди вважав себе щасливим чоловіком, адже у нього, по суті, було все. Робота, яка йому до божевілля подобалася. Кохана дружина і прекрасна донька, яка його радувала своїми успіхами. Але один випадок позбавляє його всього. Він отримує поранення, після якого впадає в кому. Всі із завмиранням серця очікували моменту, коли чоловік нарешті прийде в себе і повернеться до них. Але з кожним днем надія на те, що він прокинеться покидала всіх. Однак лікарі не переставали боротися за життя чоловіка і через двадцять років він все-таки отямився і очікував, що його будуть раді бачити.

Але варто було готуватися до того, що багато його вже і не пам’ятають. Та й за цей час світ так сильно змінився, що чоловік навіть не міг так швидко усвідомити, а чи дійсно це та країна, якій він колись служив. У спробах з’ясувати наскільки сильно все змінилося, він з’ясовує, що до влади прийшли ті люди, проти яких він колись сам боровся. Але не це йому здалося найстрашнішим, а те, що правоохоронні органи мовчки їм служать і мовчать про те, хто насправді править країною. Серіал Останній мент 1,2,3 сезон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Олексій не міг змиритися з подібним, так як вважав це підлістю, але і зробити він на даний момент нічого не може, так як ще не відновився. Що ж чоловік вирішить для себе і чи зможе звикнути до всього?

Режисер: Михайло Жерневский, Олексій Шапарєв
В ролях: Гоша Куценко, Анатолій Руденко, Олександр Борисов, Сергій Удовик, Поліна Куценко, Наталія Вдовіна, Вікторія Корлякова, Дарина Пашкова, Костянтин Котенков, Анастасія Лазарєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress