Серіал Останнє Королівство 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Утред на власні очі бачив смерть свого батька. Дивом хлопчикові вдалося вижити, оскільки він придивився ватажкові загарбників. Чужинцю сподобалося, що маленький хлопчик не боїться дорослих воїнів і рветься в бій. І тому він вирішив зберегти дитині життя. Мрії про те, що він одного разу зможе повернутися на рідну землю, розбилися об сувору реальність. Хлопчина дізнався про те, що рідний дядько захопив землі, що належали в минулому його батькові. І він зовсім не хотів, щоб додому повернувся законний спадкоємець, оскільки в такому разі з нього зняли б корону і передали її синові загиблого правителя.

Головний герой був простим рабом у вікінгів. Але пізніше йому вдалося заслужити визнання і стати членом сім’ї ярла Ягнара. Чоловік вважав його рідним сином і любив так само, як і інших дітей. І тому незабаром і самі діти подружилися. Але ідилія знову виявилася зруйнована. Батька сімейства вбили, сестру захопили в полон, а брата довгий час всі вважали загиблим. Юнак був змушений покинути край, який став для нього рідним, і просити притулку в королівстві Альфреда, славився розсудливим монархом. Життя на чужині виявилася мукою. Серіал Останнє Королівство 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але ця мука подарувала йому нову любов. І незабаром молодий чоловік дізнався про те, що його викрадена сестра все ще жива. Дівчину тримають в полоні на півночі і він сповнений рішучості врятувати її.

Режисер: Пітер Хор, Ентоні Бірн, Бен Чана
Актори: Девід Доусон, Томас В. Габріельссон, Іен Харт, Олександр Дреймон, Брайан Вернел, Гаррі МакІнтайр, Емілі Кокс, Адріан Бауер, Еліза Бутерворс


загрузка...