У житті завжди є значне місце навіть для незначних змін. Це чудово усвідомлює ключовий персонаж кінострічки, яку пропонується подивитися глядачам всіх віків. Історія про те, наскільки стійким перед труднощами і викликами долі можуть бути окремі особи. Легко бути з людиною поруч в моменти його тріумфу, перемоги, благополуччя і здоров’я. У таких умовах завжди є місце для любові і ніжності. Але уявіть, наскільки мужніми повинні бути близькі, щоб спробувати виявити ті ж емоції у ставленні людини, коли він на грані істерики. Але справжні почуття не складають зброю, навіть тоді, коли здається неможливим їх присутність і прояв.

Дружина, яка по-справжньому любить, ніколи не залишить чоловіка наодинці з проблемами. Марті Берду пощастило з вибором жінки. Він зумів знайти ту, яка не зрадить ні за яких обставин. Дружина всіма способами намагається підтримати чоловіка тоді, коли йому найбільше необхідна порада. Життя фінансового консультанта здається глядачам спочатку занадто простий, безтурботною. Але варто трішки ближче пізнати цього героя і членів його сім’ї, щоб переконатися у помилковому уявленні про те, що все благополучно. Серіал Озарк 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Марті і Венді приймають всі рішення спільно. І думки про те, щоб змінити місце проживання, приходять до подружжя одночасно після новин про почалися проблеми глави сім’ї на робочому місці.

Режисер: Джейсон Бейтман, Ендрю Бернштейн, Еллен Керас
В ролях: Джейсон Бейтман, Лора Лінні, Софія Хьюблиц, Скайлар Гертнер, Джулія Гарнер, Джордана Спіро, Джейсон Батлер Харнер, Ліза Емері, Пітер Муллан, Есай Моралес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress