Серіал Падіння Ордена 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тамплієри-одні з найвідданіших лицарів Папи Римського. Вони завжди виконували свою роботу, знищували інших ворогів церкви, і несли віру і правду. Але після останнього гучного походу, владика миттєво видав указ тотально знищити орден. Щоб ускладнилися пошуки всіх загонів цієї могутньої течії, вирішено розповзтися по всій Європі. Це дозволило непогано зміцнити існування громади, і мінімізувати можливість їх хвилинного знищення. До глави Священної Римської імперії приєдналися і французи. Вони трепетно ставилися до віросповідань, через що не могли витримати наклеп з боку неосвіченого слуги.

На ділі виявилося, що група паладинів з найсильнішими мечоносцями змогли досягти глибин світогляду, який протидіє політиці їх начальників і правителів. Розуміючи, що це призведе до великих змін, Орден вирішив докласти всіх зусиль, щоб не змогли досягти справжніх знань. Серіал Падіння Ордена 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поступово армії Європейський держав призвели до війни по всій своїй площі, в попутках цілком знищити тамплієрських зрадників. Чи готові самі воїни віддати життя за новоспечену правду?

Режисер: Дуглас Маккіннон, Метін Хусейн, Девід Петрарка
Актори: Нассер Мемарзіа, Сабріна Бартлетт, Боббі Шофілд, Ед Стоппард, Олівія Росс, Падрейк Делані, Том Каллен, Джуліан Овенден, Саймон Мерреллс, Сара-Софі Буссніна


загрузка...