загрузка...


Події відбуваються в Іспанії, коли місцева угруповання на чолі з лідером на прізвисько Професор вирішують піти на велике пограбування. Їм мало звичайних банків і магазинів, тому бандити створюють черговий план по викраденню всіх грошових монет у величезному популярному приміщенні під назвою Монетний двір. Кримінальне угруповання в кількості 8 осіб швидко проникло в будівлю, де знаходилася велика кількість людей. Однак швидко здійснити всі свої наміри злочинці не встигли, поліція встигла вчасно закрити всі виходи, тому разом із заручниками грабіжники залишилися всередині Монетного двору.

Головні герої висували вимоги, щоб їх випустили без затримання і дали можливість піти. Однак у правоохоронних органах були настирливі поліцейські, які за всяку ціну готові були утримувати злочинців у будівлі. Навіть загроза життю заручників, що знаходяться всередині, не змінила ставлення служителів закону до бандитів. Історія розповідала про одинадцять напружених днів, за час яких відбувалося зухвале пограбування Королівського монетного дворі десь в Іспанії. У центрі уваги сюжету опинилися як ні в чому неповинні громадяни, так і грабіжники, які зважилися на злочин. Серіал Паперовий будинок 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Шістдесят сім заручників опинилися замкнені в монетному дворі разом зі злочинцями, які неспішно вели переговори з поліцією. За ці одинадцять днів між злодіями і заручниками зав’язалися складні відносини, рясніють то взаємною симпатією, то засудженням.

Режисер: Алехандро Бассано, Хесус Кольменар, Alex Rodrigo
Актори: Пако Тоус, Альба Флорес, Іціар Ітун, Урсула Корберо, Esther Acebo, Альваро Морте, Педро Алонсо, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Енріке Арсе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress