Ця картина являє собою спін-офф легендарної кінострічки «Реальні упирі». У столиці Нової Зеландії Веллінгтоні, служать два досить колоритних поліцейських. Вони постійно опиняються в досить комічні історії і змушені боротися з паранормальними явищами в місті. А нечиста сила тут буквально пре з усіх щілин. Наші герої практично щодня стикаються з бешкетами потойбічного світу. Привиди, демони, монстри, відьми та інша нечисть знайома їм з обов’язку служби не з чуток.

Правоохоронці завжди кидають у бій всі свої професійні навички, щоб жителі міста могли спати спокійно і не замислювалися над тим, яким важко дається мир і порядок на вулицях і парках європейської столиці. Офіцери Майк Міноуг, Карен о’лірі і Маака Похату — представники спеціального підрозділу поліції Веллінгтона, яким постійно доводиться розбиратися з вампірами, перевертнями, зомбі, демонами і примарами, заселяющими околиці новозеландської столиці. Серіал Паранормальний Веллінгтон 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їх складно назвати безстрашними мисливців на монстрів. Здебільшого вони стикаються з п’яними бешкетами, купанням у фонтанах і сварками на вечірках. Тільки все це за участю нежиті і інших подібних істот.

Режисер: Джемейн Клемент, Тайка Вайтити
В ролях: Майк Міноуг, Карен о’лірі, Маака Похату, Джемейн Клемент, Тайка Вайтити

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress