Леслі Ноп, героїня серіалу «Парки та зони відпочинку», активна, суетлива і безмежно віддана державній службі. Вона працює в департаменті благоустрою і відрізняється від інших його співробітників тим, що хоче перетворити рідне місто на краще місце на планеті. Привід показати себе у справі незабаром знаходиться: жителі Пауни дуже незадоволені величезною ямою – покинутим котлованом під забудову, в якому ламають ноги необережні обивателі. Леслі пропонує негайно засипати жахливий кар’єр, упорядкувати територію та розбити чудовий парк.

Її благе починання відразу ж стикається з бюрократизмом і тяганиною колег по департаменту, жадібними забудовниками, які не бажають відмовлятися від будівництва, і консервативними городянами, противниками змін. Серіал Парки та зони відпочинку 1-7 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак Леслі Ноп не звикла пасувати: вона готова виконувати роботу за всіх співробітників служби благоустрою і впевнена, що її діяльність неодмінно принесе користь. Чудовий парк зашумить над колишньою ямою всупереч всім перешкодам, що виникають у нього на шляху!

Режисер: Дін Холленд, Майкл Шура, Кен Уиттингэм
В ролях: Емі Полер, Нік Офферман, Обрі Плаза, Кріс Пратт, Азіз Ансарі, Джим О Хейр, Ретта, Рашида Джонс, Адам Скотт, Роб Лоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress