Серіал Пастка онлайн безкоштовно всі серії, повністю. Є безліч історій про різних професій і спеціальностей, що займаються розкриттям різного роду дій і характеру злочинів. Але про фінансові злочини мало що йдеться і на цьому тлі виправляючи ситуацію виступає даний сюжет. Мартін Еліс виразна і непохитна жінка яка має не поганий статус в суспільстві і впливове становище. Вона… судовий бухгалтер і за свою кар’єру розкрила та попередила безліч афер та махінацій в даний сфері. У неї не тільки хороша робота, але і як вона вважала найкращий чоловік одружився на ній.

Все це в один прекрасний день повисає на волоску від повного краху. Чоловік тікає в невідомому напрямку, прихопивши з собою велику суму і деякі папери які дуже цінні, а саме знявши з її рахунку два мільйони доларів. В ході розслідування Мартін з’ясовує що Кіран, її чоловік, насправді аферист і його справжня дружина працює з ним у парі. Серіал Пастка 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Обманюючи таким чином успішних і багатих чоловіків і жінок, вони не погано живуть. Тепер розслідувавши це справа, Еліс доведеться вивести на чисту воду хитромудрих злочинців.

Режисер: Кевін Даулінг, Джулі Енн Робінсон, Джон Скотт
В ролях: Мірей Іноземних, Пітер Краузе, Алімі Баллард, Джей Хейден, Джекі Ідо, Роуз Роллінз, Соня Уолгер, Елві Йост, Ніколь Петтіс, Калеб Сміт

загрузка...