Серіал Патріот 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон Тавнер вже досить давно працює в спецлужбах США. Чоловік має репутацію ідеального секретного агента, і ЦРУ доручає йому найскладніші і ризиковані операції. Останнім часом Джон спеціалізується на роботі з найпроблемнішим для Сполучених Штатів регіоном — Іраком. У недавньому минулому він вже брав участь у розвідувальній операції на території цієї країни. В ході секретної місії агенту вдалося зірвати договір про постачання ядерної зброї, який так турбував його керівництво. Тепер герою належить нове завдання, пов’язане з Іраком. Уряд мусульманської держави вирішив відмовитися від масових закупівель ядерного озброєння в інших країн.

Натомість Іран сам береться за розробки, маючи намір виробляти зброю в необмежених кількостях. Роботи по його створенню строго засекречені, лабораторія приховано від очей сторонніх. Завдання Джона — знайти її. Секретний агент прибуває в Ірак і збирається зустрітися зі зв’язковим. Але перш, ніж відправитися на зустріч, чоловікові треба позбутися тих, хто повис у нього на хвості з самого моменту прибуття.

Для висококласного агента позбутися стеження досить легке завдання, навіть якщо справа відбувається в малознайомому густонаселеному місті. Серіал Патріот 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Конрад, Такер Гейтс, Тед Гріффін
Актори: Майкл Чернус, Террі О’куїнн, Джил Беллоуз, Джуліан Ричингс, Кетлін Манро, Майкл Дорман, Маркус Тодзі, Кертвуд Сміт, Кріс Конрад, Аілетт Офейм


загрузка...