Хто б не мріяв про тихе і спокійне життя на пенсії, затишному містечку, де ніхто не буде дошкуляти. Багато мріючи про те, щоб насолодитися безтурботним старістю, постійно відкладають гроші, для покупки житла та здійснення мрії. Кертіс і Елла насолоджуються нарешті настали днями, більш того вони прикупили як їм здавалося будиночок їх мрії, тепер вже точно всі їх мрії стануть дійсністю і вони зможуть робити все, що їм тільки заманеться. Адже тепер їм не потрібно постійно ходити на роботу, займатися нелюбимою справою або вставати коли їм ще не хочеться. Більш того, вони можуть зробити все те, про що до цього могли тільки мріяти.

Проте з часом пара розуміє, що насправді все їх плани на безтурботне майбутнє будуть жорстоко зруйновані, адже вони мріяли про казку, а ось будинок, в якому вони живуть зовсім її не нагадує. Тут постійно відбувається щось дивне і герої поняття не мають, як їм тепер розбиратися з усім цим. Вони дуже сильно бояться, що всі їхні надії на краще майбутнє впадуть і все подальше час їх життя буде нагадувати справжній кошмар.

Як насправді обернеться життя героїв і будуть вони готові до того, щоб все змінити під себе і все-таки зробити своє життя казкою? Серіал Пейнси 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тайлер Перрі
Актори: Джекі Гаррі, Кессі Девіс, Лаван Девіс, Маркис Мур, Стефані Чарльз, Ленс Гросс, Чайна Енн Макклейн, Деметрія Мак-Кінні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress